Najlepszym działaniem jest prewencja

Jak dużo to już razy słyszeliśmy o tym, że niania źle traktowała dziecko? Wówczas każdy z nas zastanawia się nad tym, co sam zrobiłby w takiej sytuacji. W ogromnej liczbie przypadków niestety rodzic dowiaduje się, dopiero gdy przydarzy się coś de facto złego. Wszystkiemu jednakże można zapobiec. Wystarczy wiele zwyczajnych rozwiązań. Przecież dużo lepiej zapobiegać niż leczyć.

Najlepszym działaniem jest prewencja. Wybór odpowiedniej niani to jedno, a kontrola jej pracy to drugie. Dlatego warto zdecydować się na krótki kamery. Urządzenie posłuży do obserwacji lokalu mieszkalnego , a ponadto osoby, która opiekuje się dzieckiem. Dlatego pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu poczucia bezpieczeństwa. Prócz tego są łatwe w montażu, a ich koszt jest relatywnie nieznaczny.

kamery szpiegowskie

Jeszcze przed zakupem powinno się dobrze przemyśleć sprawę. Istnieje bowiem kilka rodzajów kamer. Urządzenia do samodzielnej instalacji muszą zostać dobrze ukryte. Wszystko po to, żeby nie były zidentyfikowane. Istnieje też inne rozwiązanie. Na rynku dostępne są kamery bezprzewodowe wbudowane w przedmioty popularnego użytku.

Kupując kamerę wbudowaną w konkretny przedmiot (np kamera w długopisie czy inne gadżety szpiegowskie) najlepiej zdecydować się na urządzenie ukryte w zegarze, budziku, czy ramce do obrazów. Dzięki temu obiektyw może odkryć się w praktyce wszędzie. Budzik czy kamera niania zamieszczone w sypialni, pokoju dziecięcym czy salonie nie wzbudza żadnych podejrzeń. Tożsamo jest z zegarem ściennym. Znakomitym rozstrzygnięciem mogą okazać się kamery instalacyjne, które niesłychanie łatwo ukryć w sprzęcie zwykłego użytku, już od dłuższego czasu obecnego w pokoju dziecięcym, takich jak zabawki, zegar, książka czy piórnik.

Współcześnie, urządzenia te oferują wysoką jakość nagranego filmu. Mówimy tutaj o rozdzielczości fullHD w formacie AVI. Szybkość 30 klatek/sek umożliwia na zachowanie płynności nagrania. Z kolei dźwięk nagrywany jest przy wykorzystaniu mikrofonu z funkcją redukcji szumów. Co ważniejsze, innowacyjne urządzenia posiadają też funkcję detekcji ruchu, która automatycznie rozpoczyna nagranie. Kamerki szpiegowskie wyposażane są w slot kart micro SD o pojemności od 4 do 32GB.

Co ciekawe nowoczesna technologia umożliwia podgląd obrazu z kamery na telefonie komórkowym lub komputerze. Wystarczy odpowiednia aplikacja, by w kilka sekund zdobyć podgląd z kamery. Niedużo tego, aplikacja pozwala też sterowanie urządzeniem. Dzięki temu posiadamy możliwe jest zapisanie podglądanego wideo albo wykonanie ilustracje.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s